WATTS Works Online

Platforma e-learningowa od Watts Polska

Co oferuje WATTS Works?

  • Krótkie szkolenia produktowe (< 10 minut), np. konserwacja izolatora przepływów zwrotnych lub instalacja rur grzewczych na rozdzielaczu obwodu grzewczego
  • Dostępne z każdego urządzenia
  • Darmowy i nieograniczony dostęp
  • Prosta i intuicyjna obsługa
  • Liczba modułów szkoleniowych jest systematycznie rozszerzana
  • "Ucz się z nami i zbieraj nagrody": to zbieranie punktów za ukończone szkolenia i wymiana na przydatne nagrody

Zarejestruj się teraz

Szybko i bezproblemowo zdobywaj wiedzę

Krótkie jednostki szkoleniowe
Krótkie jednostki szkoleniowe
Nasze moduły szkoleniowe trwają maksymalnie 10 minut i można z nimi pracować o dowolnej porze z każdego urządzenia, bez względu na to, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży.
Indywidualny program nauczania od WATTS Polska
Indywidualny program nauczania
Obecnie oferujemy pięć różnych kategorii szkoleń. Stwórz własny program szkoleniowy, który koncentruje się na tematach, które są dla Ciebie najważniejsze.
Nauka z zyskiem
Uczenie się z zyskiem

Po zakończeniu każdej sesji szkoleniowej otrzymasz tzw. punkty, które możesz zbierać i wymieniać na atrakcyjne nagrody w ramach naszego programu "Ucz się z nami i zbieraj nagrody".

WATTS Works dla stażystów

WATTS Works dla stażystów
Jesteś obecnie w trakcie szkolenia w branży sanitarno-grzewczej? Nasze jednostki szkoleniowe są stworzone, aby pomóc Ci rozwijać swoje umiejętności zawodowe i wiedzę. Oprócz szkoleń produktowych związanych z praktycznym zastosowaniem, treści szkoleniowe na naszej platformie e-learningowej skupiają się na konkretnych umiejętnościach, takich jak instalacja, konserwacja i diagnozowanie usterek. Dodatkowo, możesz skorzystać z naszego programu premiowego - "Ucz się z nami i zbieraj nagrody"!

Zarejestruj się teraz