O nas

Watts EMEA Holding B.V. jest europejskim oddziałem międzynarodowego holdingu Watts Water Technologies. WATTS jest wiodącym producentem i dostawcą produktów i rozwiązań w obszarach: ochrona wody, systemy sanitarne, HVAC, opomiarowanie i osprzęt elektroniczny.

Grupa jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE) pod symbolem WTS.

Ponad 350
millionów
całkowita sprzedaż netto w Europie
Ponad 2 000
pracowników
we wszystkich regionach
12
głównych zakładów produkcyjnych
i centrów dystrybucyjnych

Innowacja od 1874 roku

Od 1874 roku Watts przyczynia się do postępu technologicznego w branży, koncentrując się na ciągłym doskonaleniu oraz dostarczaniu produktów o najwyższej jakości.

Dziesięciolecia doświadczenia i zdolność do produkcji na dużą skalę, zarówno części jak i złożonych systemów, sprawiają, że Watts jest najlepszym partnerem dla dystrybutorów, klientów OEM (innych producentów), sprzedawców detalicznych i instalatorów.

Nasze wartości

Działamy od początku w sposób zapewniający synergię 
pomiędzy nami a klientem
Zintegrowane, innowacyjne produkty
i systemy dopasowane
do potrzeb rynku
Ciągle inwestujemy zapewniając wysokie
zawansowanie technologiczne

Nasza misja

Poprawa komfortu, bezpieczeństwa i jakości życia ludzi na całym świecie dzięki naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie szerokiej gamy technologii. Być najlepszym w oczach naszych współpracowników, klientów i akcjonariuszy.

Jakość

Watts wspiera program badawczo-rozwojowy, który analizuje sposoby wykorzystania nowych i rozwijających się technologii w oferowanych rozwiązaniach, co umożliwia nam nadążanie za zmieniającymi się potrzebami rynku.

Firma posiada zakłady produkcyjne certyfikowane zgodnie z ISO 9001 oraz produkuje ponad 90% sprzedawanych produktów w Europie.

Zaawansowana wiedza i doświadczenie Watts sprawiają, że jest on idealnym partnerem.